X Factor / Program / Kanal D / İzle

Kanal D - Türkiye'nin Kanalı

selector
TÜM DİZİLER
  • Urfalıyam Ezelden
  • Benim Adım Gültepe
  • Hayat Yolunda
  • Şeref Meselesi
  • Poyraz Karayel
  • Kurtlar Vadisi Pusu
  • Küçük Ağa
  • Ulan İstanbul
  • Güllerin Savaşı
TÜM PROGRAMLAR
  • Cümbür Cemaat
  • Şansa Davet
  • Çarkıfelek
  • 112 Acil
  • Arkadaşım Hoşgeldin
  • Beyaz Show
  • Canlı Para
  • Takip
  • Pazar Gezmesi
  • Ana Haber Bülteni
  • Abbas Güçlü ile Genç Bakış
  • Ben Bilmem Eşim Bilir
  • Baba Haber Bülteni
  • Evim Şahane
  • Günaydın
  • Magazin D
TÜM HABERLER
  • "Oyuncu Video" Yayında
    oyuncu.com, ‘oyuncu video’ portalını, kullanıcılarına sundu.
  • Ulan İstanbul tüm bölümler
  • Acı Biber oyunu iPhone'da
  • Güllerin Savaşı tüm bölümler
  • Trendy Kent ile kendi şehrini kur
GÜNÜN EN ÇOK İZLENEN VİDEOLARI
TÜM VİDEOLAR
  • Alın Yazım
    41.Bölüm Fragmanı
    (183 kez izlendi!)
  • Evim Şahane
    27 Ekim Pazartesi Fragman
    (68 kez izlendi!)
  • Zuhal Topal ile Cümbür Cemaat
    Defne Joy Fosterın avukatı davadaki son gelişmeleri Cümbür Cemaate anlattı!
    (24 kez izlendi!)
  • Zuhal Topal ile Cümbür Cemaat
    Seray Severden Cümbür Cemaate özel röportaj!
    (02 kez izlendi!)
  • Zuhal Topal ile Cümbür Cemaat
    Sema Çelebiden İdeal Erkek tarifi!
    (05 kez izlendi!)
  • Zuhal Topal ile Cümbür Cemaat
    Aşk var mı, Seray?
    (06 kez izlendi!)
  • Zuhal Topal ile Cümbür Cemaat
    Bayağı bir öpüştünüz yani!
    (09 kez izlendi!)
  • Zuhal Topal ile Cümbür Cemaat
    25. Bölüm
    (17 kez izlendi!)
  • Evim Şahane
    24.10.2014 / Evim Şahane
    (35 kez izlendi!)
  • 112 Acil
    6.Bölüm
    (732 kez izlendi!)
YALAN DÜNYA
ARKADAŞIM HOŞGELDİN
  • VİDEOLAR
  • FOTOĞRAFLAR
  • HABERLER
  • ÖZETLER
TANITIM
    • “X Factor Star Işığı”nda kim elenecek?
      Kanal D’nin sunuculuğunu Bülent Şakrak ve Kumru Kodamanoğlu’nun yaptıkları, jüri koltuklarında Sinan Akçıl, Atiye, Nigar Jamal ve Nihat Odabaşı’nın oturduğu yarışma programı “X Factor Star Işığı”nda bu akşam halk oylaması yapılacak ve eleme heyecanı yaşanacak.

      Canlı olarak ekrana gelecek programda “Genç Kızlar”, “Genç Erkekler”, “27 Yaş Üstü” ve “Grup” kategorilerinde mücadele eden 11 yarışmacıdan, yapılacak halk oylamasında en az SMS alanı programa veda edecek. 

TANITIMLAR
ÖZEL KLİPLER
X
  • Şeref Meselesi
    Yakında
  • Poyraz Karayel
    Yakında
  • Yalan Dünya
    Çarşamba
  • Urfalıyam Ezelden
    Pazar
    20:00
  • Hayat Yolunda
    Çarşamba
  • Kurtlar Vadisi Pusu
    Perşembe
    20:00
  • Küçük Ağa
    Salı
    20:00
  • Ulan İstanbul
    Pazartesi
    20:00
  • Güllerin Savaşı
    Cumartesi
    20:00
  • Arka Sokaklar
    Cuma
    20:00
  • Alın Yazım
    Hafta içi
    10:00
  • Galip Derviş
    Pazar
    23:00
  • Arkadaşım Hoşgeldin
    Cumartesi
    23:00
  • Şansa Davet
    Salı
    23:15
  • Cümbür Cemaat
    Hafta içi
    13:30
Yükleniyor!